Dej sbohem krizi, přivítej relax!

27. června 2012 v 20:53 |  Tipy&Triky
Krizí si někdy projdeme všichni. Navícteď, po konci roku jsme poád ještě trošku ve stresu z toho všeho šprtání ve škole. Jiní jsou všoku z rochodu nebo naopak z nového vztahu. Jestli si se nenašla ani v jednom, nevadí, jelikož každý si musí najít den, kdy si dá prostě volno, klid a relax.
A proč si ten den nedat zrovna teď, při konci roku? A proč ne? Jestli máš čas, můžeš si relax dát každý den. Ať v podobě placeného luxusu - který by brala každá z nás, vždyť kdo by si neliboval v chození na kosmetiku, do perliček nebo nonstop na masáže - nebo prostě v po domácky vyrobené verzi. A tady jsem připravila čtyři tipy, které sice určitě znáš, ale nevadí si je připomenout a praktikovat :D.
1. masáž
Sice jsem ji výš zahrnulamezi "luxus", vždyť kdo má každý týden třistovky (někdy i víc :D) na masáž od profesionálů? Stačí milá masáž od kamarádky,mamky, přítele. I když to nebude nejkrásnější a nejpropracovanější masáž na světě, můžeš si ji zpříjemnnit. Zkus si večer při masáži zapálit svíčky a použít hezky vonící olej :). Nebo naopak vytáhni deku do přírody a během jezení dortíků si namasírujte záda. A nezůstávej jen u nich, za příjemné pohlazení stojí třeba i chodidla, ruce, obličej, bříško...
2. Kamarádka
Ta, co ti vždycky pomůže, poradí, má co říct, rozesměje tě. Tvoje druhá polovička. Pro někoho jen osoba, pro tebe půlka světa. Tak když s takovou holčinou strávíš den, určitě tě to nebude mrzet! :) Vyrazit můžete na nákupy, inlainy, a procházku, kamkoliv. Kecat můžete o všem, zkrátka jako vždy. A není lepší recept na dobrou náladu než aspon na chvíli zapomenout na své problémy. Proto je tentokrát nech doma. A jestli nemáš náladu na kamarádku, vem třeba ségru, kluka, tetu, babičku :) Kohokoliv :D.
3.Koupel
Říkáš si, jak ti teplá a příjemná koupel může pomoct? Nevěřila bys vlastním očím! A to tě to nestojí snad vůbec nic a potřebuješ k tomu jen sebe. Jestli se ti chce, můžeš investovat do nějaké pěny a zpříjemnit si celý den. Stačí klidně i nějaká obyčejná, bublinky se ničím neliší :). Hlavně aby ti voněla. Pro lepší efekt můžeš použít třeba oblíbenou voňavku, kterou pošlíícháš okolí vany nebo třeba skořici, kterou nasypeš okolo. K zahození není ani vypnout světla a nechat hořet jen svíčky. Tvoje mokré tělo bude v plamínkách vypadat hrozně sexy :)!
4.Aktivity
Sport. Možná tohle slovo neslyšíš moc ráda, ale věř, že se krásně odreaguješ. Navíc si můžeš díky krizi zpevnit křivky a udělat fyzičku. A věř, že na sportovní typy kluci letí :-). Jestli ti sport prostě nevoní, zkus projevit svůj talent jinde. Mnoho známých lidí a umělců se proslavilo právě tak, že složilo po své krizi úžasný hit. Jestli ti nevonní notová osnova, projev se v řádcích básniček nebo třeba na plátně :). Způsobů je hned několik :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tlapka Tlapka | Web | 29. června 2012 v 11:47 | Reagovat

Koupel je naprost geniální, ale teď v létě  mám radši koupání. Miluju totiž vanu plnou horké vody a to by mě teď v létě asi zabilo. :D
Nechci být šťroura, ale:  tady jsem připravila tři typy, které sice určitě znáš, ale nevadí si je připomenout a praktikovat :D. - Tipy s měkkým I, s tvrdým je to třeba typ auta. A v článku máš bodíky čtyři. ;) Jinak hezký a milý článek. :)

2 Dalliance Dalliance | Web | 29. června 2012 v 18:16 | Reagovat

[1]: děkuju :-) hned to opravim, psala jsem to ve spěchu před odjezdem, takže mozek moc nemyslel :( ... :D
jo, ale v zimě není nic lepšího :-)

3 karolína karolína | Web | 3. července 2012 v 12:00 | Reagovat

no teda nevim, jestli ti odpočinu aktivitou, ale :D¨
jinak ty typy jou dobrý :-)

4 Dalliance Dalliance | Web | 3. července 2012 v 12:41 | Reagovat

díky :-)
třeba moje kamarádka se dostala z rochodu tak, že pořád jezdila na bruslích :-) kryštofa dostala z hlavy  aještě shodila asi pět kilo :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama