Proč zrovna on?

4. července 2012 v 12:21 |  Mé úvahy a názory
On. Ten nejkrásnější, nejvtipnější, nejmilejší, zkrátka nejdokonalejší kluk na světě. Tvoje srdce si získal jedním mrknutím oka. Stačilo pár sekund, aby si věděla, že právě tenhle Pan Božskej je pro tebe jak stvořenej. Jediný problém je, že ty nejspíš nejsi Paní Božská pro něj. Buď proto, žes to ještě ani neví a nebo, v tom horším případě, ani vědět nechce.
Líbí se ti jeho styl, visíš a každém jeho slově, myslíš na něj každou minutu a ve sprše pro něj ěkdyutrousíš i malou slzu. A jestliže to trvá dýl, než pár dní, si do něj asi určitě očividně zamilovaná. I když se kluci zdají jako nebojácný stvoření, který jsou v partě pro každou blbost, nebojí se riskovat a s kámoši se baví o čemkoliv, věř, že pokud nejde o nagelovaného machírka, který má každý týden jinou, jsou hrozně stydliví :).Takže jestliže si myslíš, že z jeho strany je to stejné, ale jelikož ještě nic neřekl, namlouváš si opak, neboj se.

"Je 21. století!"

Řekla mi kamarádka, když jsem si zase stěžovala na to, že nemůže sebrat ty svoje perfektní prsty a aspon mi napsat pitomou správu přes Facebook, když se neodhodlá k ničemu jinému! A v něčem má asi pravdu, je 21.století. Doby, kdy se ssvatba domlouvala hned po narození už jsou dávno pryč. A časy, kdy kuk čekal na holku pod oknem a v noci jí zpíval nebo aspon hodil kámen do okna, už se taky rozplyuly. Dneska je běžou součástností, že prví rande navrhne holka. Stejně jako pár svateb leží právě na žádosti od holky pro kluka :)!
Jedním slovem, seber odvahu a prostě to na něj vybal. Ne hned, ne před kamarády. Zkus ho třeba víc poznat, pozvat ven ... Zkrátka vem věci do svých rukou. Nechceš si přeci v 50. letech vyčítat, že kdybys mu řekla, co cítíš, nemusel by si ted být sama? (dobře, sama asi nebudeš, ale přeci jen, já bych chtěla vědět, jak to dopadne! :).

Řekl ne

Dala jsem na kamarádčinu radu a řekla mu to. Ne moc chytře, vždyť to bylo před třema rokama (!), ale pomocí sms jsem mu napsala, že jsem ta a ta a asi jsem se do něj zbláznila. Řekl ne a aby toho nebylo málo, věděla o tom cleá škola, jelikož mi kluci vzali mobil. Prostě 2 hrůzy v jedný.
Jesltli tobě řekl ano, moc ti gratuluji a přeju, at vám to vyjde, když na tom máš takové zásluhy :). Jestli ne, vítej v klubu odkopnutých dívek. A rovnou z něj vystup. Jsou to čtyři roky, co mě "odkopl". První rok jsem se mu vyhýbala, druhý rok jsme se zdravili a teď, třetí rok, díky tomu, že chodí do vedlejší třídy s náma chodil nna "domácí večírky" (prostě sranda, filmy a přátelé :) a normálně se bavíme. Co jsem si z toho vzala já? Nedělej unáhlená rozhodnutí a zkus se na to podívat z té druhé strany. Kdyby tobě napsal někdo, koho sotva znáš, at s ním hcodíš nebo jdeš na rande, asi budeš trošku zaskočená. Díky Facebooku (který dřív nebyl :D) můžeš osobu líp poznat, nebo běžte nezávazně ven. Poznejte se a nedělej náhlý rozhodnutí. Vžij se do role toho druhého a postupuj tak, jak bys chtěla, aby postupoval on. A jestli tě odmítne, neztrácej hlavu. Zkus s ním být aspon kamarád (tak jako já, i když je hrozný být vedle někoho tak blízko a vědět, že z toho stejně nikdy nic nebude ...) a nezapomínej, že na světě je 7 miliard lidí. A jestli se ti nechce procestovat celý svět, postačí ti naše republika se svými 10mil!
Hlavně ze sebe nedělej puťku, ba naopak mu ukaž, o co přišel! :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Am Am | Web | 4. července 2012 v 14:38 | Reagovat

Takový to hold už je :/.. taky se mi to jednou stalo.. akorát o tom nevěděla celá škola..

2 Toxique Toxique | Web | 4. července 2012 v 17:59 | Reagovat

Jestli myslíš ty photoshooty tak to jsou jednoduše scany z časopisů:-D :)

3 Dalliance Dalliance | Web | 4. července 2012 v 19:01 | Reagovat

[1]:  je milý  azároven smutný slyšet, že se to někomu taky děje :/ :)

[2]: já sem si řikala :D

4 hogreta hogreta | E-mail | Web | 4. července 2012 v 21:53 | Reagovat

Souhlasím s tebou s tím, že dnes není problém, aby první krok udělala holka. Třeba požádat o pomoc s úkolem, o doučování, o vysvětlení látky. Nebo se zmínit, jestli by nechtěl třeba někdy zajít na zmrzku a pokecat. Ale jak si napsala - psát někomu, kdo to nečeká, smsku s tím, že "budeme spolu chodit?", to může daný "objekt zájmu" jedině vyděsit :-D.

Co se týče toho odmítnutí - tím si myslím projde úplně každý. Když jsem byla malá, bylo mi šest, "zamilovala" jsem se do o čtyři roky staršího kluka. On to věděl. Zvláštní bylo, že mě to až do čtrnácti let nepřešlo, pořád jsem ho měla ráda - a on to věděl. Takže to bylo jen takové tajemství, o kterém se nemluví, jinak jsme se spolu bavili normálně. Ve čtrnácti mě to přešlo, zjistila jsem, že v tom vlastně nic nebylo, byl prostě starší a byl ke mně milý, takže jsem k němu chovala sympatie. Nic víc, nic míň:). Teď mám už čtyři a půl roku přítele, který je první kluk, kterého jsem kdy milovala - a nikdy ani jednu jedinou chvíli s ním nevyměnila:).

5 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 5. července 2012 v 11:49 | Reagovat

Já mám teď kluka, ale dát se dohromady bylo dost těžké.
Oba jsme věděli, že se tomu druhému líbíme, ale pořád nikdo nechtěl udělat první krok.
Nakonec jsem ho díkybohu nemusela dělat já, ale udělal ho on, když ho k tomu dokopal kamarád.
Já jsem srab, nikdy bych nemohla kluka nikam pozvat, i když si uvědomuji, že žijeme ve 21. století a jak ty píšeš, dneska je běžné, že rande navrhne holka. Obdivuji tě, že jsi mu napsala, i když tě odmítl... Alespoň, že jste teď kamarádi:)

6 Dalliance Dalliance | Web | 5. července 2012 v 18:09 | Reagovat

[4]: Doučování je nejlepší systém. I když, jedna spolužačka, docela dost chytrá, se zamilovala do o dva roky staršího kluka, a aby na sebe upozornila, přestala se učit, dostávala pětky a přemluvila ho a doučování. On ale randil s jinou, takže ty pětky se ani nevyplatili. Ale tak, takový je život. Na dětstký lásky si potrpí každý. Já jsem byla celou základku zblázněná do nověpříchozího spolužáka a když jsme spolu začali "chodit" (párkrát jsme šli na zmrzku :D ), zjistila jsem, že na něm prostě nic není, ba naopak je to docela dost obyčejný  kluk. Moc ti gratuluju k stálému příteli, určitě vám to dlouho vydrží :-). Jen doufám, že jednou potkám taky někoho takového :-).

[5]: Gartuluju :). Každý občas z kluků potřebuje takovýho kamaráda, který ho k něčemu takovému dokope. Tak ať se daří, když to stálo tolik sil :)..Doted nechápu, kde jsem tu odvahu sebrala. Ted bych si na to asi nikdy netroufla, ale docela toho lituju, měla jse ti to trošku promyslet. Kamarádi sice jsme, ale někdy mě to fakt štve, když jsem mu jednou říkala, jak jim to slušelo s jednou holkou (fakt se k sobě hodili, ale ted už spolu nejsou :) a přitom ji v duši proklínala :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama